Харьков

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Харьков » Памятники города » Квіти у Львові


Квіти у Львові

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Підскажіть будь ласка як взагалі потрібно купувати квіти у Львові) Ну тобто як правильно це робити, а то в мене іноді складається таке враження, що я це зовсім не правильно роблю

2

Лакомый юлик написал(а):

Підскажіть будь ласка як взагалі потрібно купувати квіти у Львові) Ну тобто як правильно це робити, а то в мене іноді складається таке враження, що я це зовсім не правильно роблю

А що ви не так робити з цими квітами? Розкажіть будь ласка, бо дуже цікаво. Я от покупають іноді квіти і в багатьох випадках все з німи нормально.

3

Масловик передовик написал(а):

А що ви не так робити з цими квітами? Розкажіть будь ласка, бо дуже цікаво. Я от покупають іноді квіти і в багатьох випадках все з німи нормально.

Та нічого такого особливого, просто купує, а потім ці квіти через день якимось нещасними виглядають і мені перед своєї дівчиною не дуже зручно за це.

4

Лакомый юлик написал(а):

Підскажіть будь ласка як взагалі потрібно купувати квіти у Львові) Ну тобто як правильно це робити, а то в мене іноді складається таке враження, що я це зовсім не правильно роблю

Тут  нічого дивного немає, тому що зараз вже така температура на вулиці, яку квіти, м'яко кажучи не люблять. Тому якщо в квітковому магазинчику якась не така температура вночі, коли там нікого немає, то звичайно квіти довго жити у вас не будуть, хоча в магазині вони навіть дуже гарно виглядають, але це тимчасово. Є звичайно магазинчики в яких температура, яку люблять квіти, більше-менш підтримується, але все одно якість квітів така собі, бо ще по такій погоді їх треба взяти на якомусь складі і привести, що не завжди буває вдало.
Тому єдиний варіант як на мене, це купувати квіти лише в гарному квітковому магазині де і про квіти дбають, і доволі пристойний асортимент. Ось наприклад у Львові є квітковий магазин Kvitna  Дуже пристойний вибір квітів і не тільки троянд. Вже не раз там купував квіти і залишився дуже задоволений, за букет з цього магазині мені взагалі не доводилось червоніти.  До речі можете ось тут https://g.page/kvitna?share  почити відгуки про цей магазин.
Квіти у ЛьвовіКвіти у Львові

Отредактировано Савик Сав (2021-11-15 22:51:20)


Вы здесь » Харьков » Памятники города » Квіти у Львові