Харьков

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Харьков » Памятники города » Що таке система ЦРМ?


Що таке система ЦРМ?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Підкажіть, що таке система, як їй правильно користуватися, що і як потрібно робити правильно, щоб вона працювала без перебоїв, тому що мої співробітники скаржаться на нашу автоматичну систему в гугл.

2

Прям цікаво стало, що за автоматична система в гугле, не підкажіть, що там у вас таке? Просто я прямий не можу втриматися, шукаю і знайти не можу… Якщо ви говорите про таблиці від гугл, то це фігня.

3

Я ось користуюсь таблицями від гугл, розумію, що це фігня, тому що гугл мабуть не намагається над сервісами, пропадають проекти і все інше, а потім затупи у нас у компанії, а не у них.

4

Савик Сав написал(а):

Підкажіть, що таке система, як їй правильно користуватися, що і як потрібно робити правильно, щоб вона працювала без перебоїв, тому що мої співробітники скаржаться на нашу автоматичну систему в гугл.

Так, у гугл завжди була проблема з цим, тому що у них велике охоплення користувачів і просто навіть типу немає ніякої заміни, але насправді все інакше! Ось навіть, та сама ЦРМ система https://www.bitrix24.ua/articles/crm_what_is.php вона безкоштовна і прекрасна, мені подобається як її оформили.

За допомогою даної системи ви зможете повністю автоматизувати роботу своїм співробітникам, ніхто скаржитися навіть не буде, проекти додаєте, ставите терміни виконання, потім дивіться на діаграмі за виконаннями та іншою інформацією загалом все дуже круто організовано!

Що таке система ЦРМ?


Вы здесь » Харьков » Памятники города » Що таке система ЦРМ?