Харьков

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Харьков » Памятники города » Аптечка у авто


Аптечка у авто

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

У мене питання до автомобілістів. Мені потрібна аптечка у авто. Скажіть, де її краще купити. Мені ось радять окремо набрати необхідні медикаменти. Говорять, що так, начебто, дешевше виходить. А ви що скажете з цього приводу?

2

Якщо хочете точно знати, візьміть перелік того, що повинно бути у медичній аптечці, пройдіть по аптеках та порівняйте ціни. Якщо у вас дуже багато вільного часу. У мене особисто його немає, тому я купував готову медичні аптечку.

3

Дякую за відповідь. Та у мене також не дуже багато вільного часу. Може ви й праві, не варта займатися фігнею. Куплю я, мабуть, готову автомобільну аптечку. А що там, до речі, повинно бути? Чи де можна подивится перелік того, що повинно бути у аптечці?

4

Лакомый юлик написал(а):

У мене питання до автомобілістів. Мені потрібна аптечка у авто. Скажіть, де її краще купити. Мені ось радять окремо набрати необхідні медикаменти. Говорять, що так, начебто, дешевше виходить. А ви що скажете з цього приводу?

Я не розумію, у чому, взагалі, проблема. Зараз у аптеці, начебто, не проблема купити будь-яку медичну аптечку https://apteka-ds.com.ua/catalog/medych … y-medychni  Автомобільну аптечку також. Там є все, що повинно бути за переліком, який затверджений. Можете навіть не сумніватися, я особисто перевіряв.
А якщо бажаєте, можете подзвонити на безкоштовний номер та поставити будь-яке питання фармацевту.
На сайте можна подивитися ціни на аптечки. Та замовити з доставкою чи зарезервувати.

Аптечка у авто

Отредактировано Масловик передовик (2022-04-23 21:09:23)


Вы здесь » Харьков » Памятники города » Аптечка у авто