Харьков

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Харьков » Памятники города » Що краще для зберігання даних:хмарне сховище чи локальні пристрої?


Що краще для зберігання даних:хмарне сховище чи локальні пристрої?

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Всім привіт. Розкажіть, де ви зберігаєте свої дані, на локальних пристроях чи можливо користуєтесь хмарними сховищами? І які переваги має використання хмарного сховища для зберігання файлів порівняно зі звичайним зберіганням на локальних пристроях?

2

Привіт. Особисто я уже декілька років користуюсь хмарним сховищем для зберігання своїх даних. На мою думку, хмарне сховище даних має кілька переваг порівняно зі звичайним зберіганням на локальних пристроях. По-перше, воно дозволяє зберігати файли в безпечному місці, де вони захищені від втрати чи пошкодження в разі виходу з ладу пристрою. По-друге, воно дозволяє доступ до файлів з будь-якого пристрою з інтернет-підключенням, що робить його зручним для роботи в команді та з місць, де немає доступу до основного комп'ютера. По-третє, хмарні сховища мають розширені можливості синхронізації файлів між пристроями, що зменшує ризик втрати даних. Крім того, вони мають різні функції для спільної роботи з файлами, такі як додавання коментарів, відстеження змін, спільний доступ до файлів та інші, що робить роботу в команді більш ефективною та продуктивною.

3

Я все ще користуюсь старими добрими методами - локальніми пристроями. Але у мене не так то і багато даних для зберігання. А якщо у вас великі обсяги, та потрібний надійний захист, то думаю, краще використовувати хмарні сховища.


Вы здесь » Харьков » Памятники города » Що краще для зберігання даних:хмарне сховище чи локальні пристрої?