Харьков

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Харьков » Памятники города » Питання до тих, хто нещодавно став мамою:)


Питання до тих, хто нещодавно став мамою:)

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Дівчата, чим ви займалися під час останніх тижнів вагітності? Ходити мені зараз дуже важко, а просто сидіти вдома без діла нудно. Підкажіть, чим цікавим можна відволікти себе?

2

У декрет я вийшла раніше за визначений термін за станом здоров'я. Спочатку я активно займалася покупками дитячих речей, готувала все необхідне для малюка. Ще, відвідувала курси для майбутніх матусь, де нас вчили як правильно доглядати новонародженого малюка. Вдома більшу частину часу проводила на кухні, крім готування ще дивилася мелодрами та читала ось такий журнали онлайн: Новини України та світу з першоджерела - Clutch.net.ua clutch.net.ua у якому знайшла багато цікавої та пізнавальної інформації для себе.

Отредактировано Виктория (2023-05-09 23:58:31)

3

У мене вагітність протікала не так гладко, як хотілося б, тому багато часу я провела вдома, мені було призначено постільний режим. У цей період я зацікавилася плетінням браслетів із бісеру. Зараз маю свою невелику колекцію.


Вы здесь » Харьков » Памятники города » Питання до тих, хто нещодавно став мамою:)